Inteligentné Elektroinštalácie

Vďaka inteligentnej elektroinštalácii vo Vašom byte alebo dome bude každé zariadenie alebo spotrebič medzi sebou navzájom komunikovať.

Ide o spríjemnenie a zjednodušenie života, zvýšenie komfortu a bezpečnosti bývania, úspora energie a času, flexibilita systému. Svoj dom, byt alebo firmu máte stále pod kontrolou a môžete ho ovládať na ďialku cez telefón, tablet alebo PC.

Tento systém združuje najčastejšie používané aplikácie (viď. nižšie). Všetky funkcie sa nastavujú pomocou počítača v centrálnej jednotke.

Svoj dom si môžete kontrolovať na diaľku. Systém Vás informuje o zvolenej udalosti / udalostiach SMS správou kdekoľvek na svete, kde máte prístup na internet. Vaša inteligentná domácnosť umožňuje ovládanie jednotlivých zariadení, prípadne programov na diaľku. Navrhneme a zrealizujeme systém presne podla vašich požiadaviek.Prostredníctvom inteligentnej elektroinštalácie si môžete kontrolovať:

  • Osvetlenie
  • Ovládanie žalúzií
  • Ovládanie kúrenia
  • Ovládanie zvukového rozvodu
  • Ovládanie video vrátnika
  • Spotrebu energie
  • Kamerový systém
  • Alarm

Spolupracujeme s Niko Home Control a Nikobus, Legrand MY Home, Inels.

Inteligentné systémy na mieru?

Navrhneme Vám nové alebo upravíme stávajúce riešenie inteligentného domu. Neváhajte nás kontaktovať.Elektroinštalácie

Elektroinštalácia slúži na distribúciu a rozvod elektrickej energie v domácnostiach a obytných budovách. Aby bola bezpečná musí spĺňať aktuálne predpisy.

Viac info...

Inteligentné elektroinštalácie

Vďaka inteligentnej elektroinštalácii bude vo vašom dome každé zariadenie alebo spotrebič navzájom komunikovať s ostatnými.

Viac info...

Poplachové systémy narušenia

Poplachové systémy narušenia (alebo tiež PSN) slúžia na komplexnú elektronickú ochranu majetku a osôb.

Viac info...

Kamerové systémy

Navrhujeme a inštalujeme kamerové systémy tak, aby plnili potreby zabezpečenia. Tiež pomáhame odstrániť prípadne bezpečnostné nedostatky na už hotových riešeniach.

Viac info...

Siete LAN - štrukturovaná kabeláž

Štrukturovaná kabeláž tvorí základný prvok infraštruktúry lokálnych počítačových sieti LAN, kamerových systémov, rôznych zabezpečovacích systémov a pod.

Viac info...

Dorozumievacie systémy

Dorozumievacie systémy, alebo inak povedané elektornický vrátnik je obojsmerný terminál určený pre volanie od vstupných dverí / vchodu na telefón v ktorejkoľvek kancelárii.

Viac info...