O nás

Naša spoločnosť vznikla v roku 1997 a v roku 2007 sme sa rozhodli firmu pretransformovať na spoločnosť ELSIK s.r.o.

Spoločnosť ELSIK s.r.o. Vám poskytuje kompletné bytové a domové elektroinštalačné práce, zabezpečovacie a kamerové systémy pre Váš byt, dom alebo firmu.

Venujeme sa aj ochrane rodinných domov, bytov, nebytových a priemyselných priestorov a zabezpečeniu firemného majetku. Tým zabezpečujeme ochranu pred neoprávnenými zásahmi vrátane systémov a zariadení, ktoré umožňujú sledovanie pohybu a prejavu osoby v objekte a okolí.

 

Elektroinštalácie

Elektroinštalácia slúži na distribúciu a rozvod elektrickej energie v domácnostiach a obytných budovách. Aby bola bezpečná musí spĺňať aktuálne predpisy.

Viac info...

Inteligentné elektroinštalácie

Vďaka inteligentnej elektroinštalácii bude vo vašom dome každé zariadenie alebo spotrebič navzájom komunikovať s ostatnými.

Viac info...

Poplachové systémy narušenia

Poplachové systémy narušenia (alebo tiež PSN) slúžia na komplexnú elektronickú ochranu majetku a osôb.

Viac info...

Kamerové systémy

Navrhujeme a inštalujeme kamerové systémy tak, aby plnili potreby zabezpečenia. Tiež pomáhame odstrániť prípadne bezpečnostné nedostatky na už hotových riešeniach.

Viac info...

Siete LAN - štrukturovaná kabeláž

Štrukturovaná kabeláž tvorí základný prvok infraštruktúry lokálnych počítačových sieti LAN, kamerových systémov, rôznych zabezpečovacích systémov a pod.

Viac info...

Dorozumievacie systémy

Dorozumievacie systémy, alebo inak povedané elektornický vrátnik je obojsmerný terminál určený pre volanie od vstupných dverí / vchodu na telefón v ktorejkoľvek kancelárii.

Viac info...